Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,ne Porcelan:

Tirana - Tirana - Porcelan
87 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen Porcelanit. Siperfaqe totale e apartamentit 87 m2, kati i 5 banimit ne kompleksin rezidencial. Fushe-pamje ,plot diell. Organizimi: Ambjenti ndenjie+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet te bollshme. Cmimi:87.500 Euro Ne faze ndertimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1621
 • Cmimi: 87 500€
 • Siperfaqe: 87.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: PORCELAN
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array