Cmimi: Nga Tek

Shitet Apart. 1+1, Fusha e Aviacionit:

Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
98 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 tek Ish Fusha e Aviacionit. Siperfaqe totale 79 m2,kati 6 ne objekt. Organizimi: Salloni i ndenjejes& ambientin e gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapesira rekreative dhe gjelberim kompakt te gjitha ne funksion te komunitetit. Cmimi:98.500 Euro Faze ndertimi,karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1629
 • Cmimi: 98 500€
 • Siperfaqe: 79.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Fusha e Aviacionit
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array