Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje arreduar 3+1, Zogu i Zi:

Tirana - Tirana - Zogu I Zi
179 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1+2 bnj qe ndodhet ne fillim te Rr.Don Bosco. Super apartament, i arreduar ne menyre moderne dhe me arkitekt i investuar ne detaje, sistem ngrohje-ftohje dhe paisjet nga me cilesoret ne treg, me markat me te njohura. Apartamenti ka siperfaqe 120.2 m2,ndodhet ne katin 6,me ashensor. Eshte e organizuar ne sallon me kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi,2 tualete ,korridor 1 ballkon dhe 1 garderobe. Apartamenti eshte investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Eshte i sapo mobiluar me kushte bashkekohore dhe i investuar ne detaje. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te mire dhe te kerkuara te Tiranes. Orientimi eshte Lindje-Perendim dhe si rrjedhoje eshte i ndricuar gjate gjithe dites. -Interior designi i frymëzuar nga punime të Roberto Cavalli -Parketi është zvicerian, cilësia më e mirë AC5 - Sistemi hidraulik dhe tualetet janë 100% të reja të shtruara me pllakë Gres Porcelan -Sistemi i ndriçimit dhe tavanet e varura janë të ndërthurura nëpër apartament dhe janë të cilësisë gjermane. Cmimi:179.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1606
 • Cmimi: 179 000€
 • Siperfaqe: 121.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: ZOGU I ZI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array