Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje e arreduar 2+1,Pazari i Ri:

Tirana - Tirana - Pazari I ri
179 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1+2, tek Pazari i Ri afer qendres Stefan. Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Cmimi :179000 Euro Me hipoteke te regullt.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1599
 • Cmimi: 179 000€
 • Siperfaqe: 104.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Pazari i Ri
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array