Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje luksoze 2+1,Don Bosco:

Tirana - Tirana - Don Bosko
118 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor ,prane Vizion +,ne 1 zone te qete ne Don Bosco Apartamenti eshte i tipit 2+1,Siperfaqe totale eshte 108 m2. Organizimi : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 7-te te pallatit . Cilësi maksimamale ndërtimi me standarte bashkëkohore: Në këtë rezidencë do të gjeni gjithçka : -Hapsira të dedikuara për biznes dhe zyra. -2 nivele të parkimit nëntokësor. -Fasadë e ventiluar -Dritare me profil termik dhe dopio xham -Vetrata alumini termik -Siguri antisizmike dhe antizjarr. Cmimi: 118.000 Euro Ne faze ndertimi,grope.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1574
 • Cmimi: 118 000€
 • Siperfaqe: 108.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Don Bosco
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array