Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1, ne Shengjin:

Lezhe - Lezhe
36 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 ne Kune-Shengjin,shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore , i sapo perfunduara ne plazhin e Kunes. Sip totale e apartamentit eshte 65 m2. Organizimi : Sallon+ambjentin e gatimit,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Cmimi: 36.000 Eur Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1330
 • Cmimi: 36 000€
 • Siperfaqe: 65.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: SHENGJIN
 • Qytet: Lezhe
 • Zone: Array