Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Pallatet Cabej:

Tirana - Tirana - Yzberisht
42 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti 1+1 është i pozicionuar në zonën Yzberisht, Pallatet Cabej. Kati i 5 banimit, Sipërfaqja totale eshte 65 m2. Apartamenti disponon: Sallonin e ndenjes,ambienti i gatimit,1 dhome gjumi 1 tualet,ballkon. E mobiluar si ne foto. Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim. Cmimi:42.500 Euro Në proces hipotekimi

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1313
 • Cmimi: 42 500€
 • Siperfaqe: 65.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: PALLATET CABEJ
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array