Price: From To

Shitet Apartament 1+1,AuraRezidence:

Tirana - Tirana - Laprake
71 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1+BLK tek Aura Residence,ne Laprake.Pershtatet lehtesisht ne 2+1. E vendosur ne nje nga rezidencat me te investuara te zones. Me nje organizim: -Sallon -Ambient gatimi -1 Dhome gjumi -Tualet -Ballkon Me nje siperfaqe totale prej 71 m2 e vendosur ne katin e 3,orientim jug-perendim. Në kompleksin Aura do të dalloni lehtë cilesinë frymën e re të zhvillimit në këtë zonë, hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra në një kompleks me cilësi dhe siguri të lartë punimesh. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Cmim :71.000 Euro Ne faze karabina aktualisht.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1625
 • Price: 71 000€
 • Area: 71.00 m²
 • bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 3
 • Mortgage: No
 • Address: AURA REZIDENCE
 • City: Tirana
 • Zone: Array