Price: From To

Shitet Hyrje 2+1,Komp. Univers City:

Tirana - Tirana - Zone industriale
59 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Univers City Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 6 • Sipërfaqja e apartamentit: 84.37 m2. (bruto) Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes dhe Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet. • 1 Ballkon. Cilësime të tjera: • Me ashensor. • Ndertime cilesore. • I investuar. Cmimi:59.000 Euro Faze suvatimi.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1616
 • Price: 59 000€
 • Area: 84.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 6
 • Mortgage: No
 • Address: QTU
 • City: Tirana
 • Zone: Array