Cmimi: Nga Tek

Shitet truall 4500 m2, ne Paskuqan:

Tirana - Tirana
250 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke buze rruge kryesore, ne Paskuqan. Ne vend shume te mire dhe me infrastrukture te rregullt. Sip totale eshte 4.500 m2. Cmimi: 250.000 Eur Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 985
  • Cmimi: 250 000€
  • Siperfaqe: 4 500.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Paskuqan
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array