Cmimi: Nga Tek

Shitet Truall 2800 m2,ne Prush:

Tirana - Tirana - Kombinat
159 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke ne Prush,ne Kombinat. Siperfaqe totale eshte 2800m². Ka mundesi investimi dhe shfrytezimi, pasi ka akses te menjehershem ne rruge kryesore. Eshte ne zone me studim per 2 kate, Koeficient studimi 0.3, me lartesi 11mt, per ndertim kapanonesh. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt. Toka eshte e aksesushme dhe ne rruge. Prona ndodhet prane Liqenit te Prushit vetem 6 km nga Sheshi Skenderbej. Cmimi:159.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 976
  • Cmimi: 159 000€
  • Siperfaqe: 2 800.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: PRUSH ,KOMBINAT
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array