Cmimi: Nga Tek

Ambient me qera 90 m2, ne Qender:

Tirana - Tirana - Qender
1 300€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambient biznesi ne qender te Tiranes,prane Restorant Piazza. Sip totale eshte 90m², -Kati 1 i pallatit -Me dere dhe ne anen e pasme te ambientit -I sapo rikonstruktuar, lyer dhe rregulluar -Ambienti jepet per aktivitete te ndryshme biznesi -Cmimi :1300€/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 755
  • Cmimi: 1 300€
  • Siperfaqe: 90.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array