Cmimi: Nga Tek

Godine biznesi me Qera, 6500 m2:

Tirana - Tirana - Laprake
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera, godine biznesi 6.514 m² E pozicionuar ne Rrugen Dritan Hoxha ne hyrje te qytetit me distance 5 minuta largesi nga qendra dhe 30 minuta larg nga areoporti . Mundesine e ambjenteve me komode dhe luksoze ne kryeqytet. Godina ofron 11 kate sherbim,ofron cilesi te larte ndertimi: Fasade me pllaka cilesore ne pjesen Jug-perendimore, Sistem termik ne pjesen Veri-Lindje, Garazh me porte automatike dhe ashensor me pult, Xhama termik dhe akustik. Kjo qendër biznesi është e përshtatshme për tipologji të ndryshme si: Hotel ,Institucion arsimor ,Institucion Bankar,Call center Jepet ne total. Per cmimin na kontaktoni.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 698
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 6 514.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Dritan Hoxha
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array