Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1,afer Continental:

Tirana - Tirana - Alidemi
55 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqe totale 82 m2 ne katin 1 me lulishte perpara. Organizimi :Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,1 banjo,ballkon. Me nje planimetri te rregullt dhe orientim nga dielli. Cmimi: 55.000 Euro. Gati per banim

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 668
 • Cmimi: 55 000€
 • Siperfaqe: 82.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array