Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament modern 2+1, Liqeni:

Tirana - Tirana - Liqeni i Thate
153 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence banimi cilesise se larte,prane Teg. Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 1 ballkon. Sip totale 118 m2, Kati 2 banimit ne kompleks. Ndersa tipologjia e apartamentit dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon. Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak, një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Nese kerkoni luksin ky eshte apartamenti i duhur per ju dhe familjen tuaj. Cmimi : 153.200 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 637
 • Cmimi: 153 200€
 • Siperfaqe: 118.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Liqeni i Thate
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array