Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1, tek Quiet Lake:

Tirana - Tirana - Farke
144 800€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1 në rezidencen “Quiet Lake”, pranë Liqenit të Farkës në Tiranë. Organizimi: ambienti ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete. Disponon siperfaqe totale 125.5 m2. Në një vendndodhje të pakrahasueshme, fare pranë me Liqenin e Farkës është krijuar një hapësirë rezidenciale e nivelit të lartë. “Quiet Lake” është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të Dajtit, e duke pasur njëkohësisht komoditetin e të jetuarit vetëm pak kilometra larg qendrës së kryeqytetit. Cmimi: 144.800 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 589
  • Cmimi: 144 800€
  • Siperfaqe: 125.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Farke
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array