Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 3+1, Komp.Rezidencial:

Tirana - Tirana - Don Bosko
126 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne nje kompleks te ri rezidencial dhe ne nje zone mjaft familjare, ofrohet ky apartament per shitje. Apartamenti ka nje planimetri mjaft te rregullt dhe siperfaqe te organizuar shume mire. Sip totale eshte 133 m2,tipi3+1 ,kati 1 banimit. Dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet brenda dhe njeri prej tualete eshte me ajrosje natyrale cka eshte nje domosdoshmeri duke pare ndertimet e reja qe behen ne ditet e sotme. Prona ka ajrosje shume te mire per shkak te dy orientimeve qe ajo ka. Apartamenti shikon nga brenda kompleksit i cili te ofron nje pamje te kendshme te lulishtes qe ai ka. Kompleksi Fiori Di Bosco eshte nje nga pak komplekset e mira qe ndodhen ne Tirane. Ka nje menaxhim perfekt, distance e konsiderueshme e objekteve nga njera tjetra dhe punime te nje cilesie te larte. Cmimi : 126.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 583
 • Cmimi: 126 000€
 • Siperfaqe: 133.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Don Bosco
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array