Cmimi: Nga Tek

Zyre me qira 54 m², Sheshi Willson:

Tirana - Tirana - Tirana e Re
500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne Tiranen e Re, jepet me qira ambient per zyra 54 m², ne katin e 2-te te nje godine moderne. Ambienti eshte me fasade xhami,me pamje dhe I pershtatshem per zyra arkitekture,kontabilitet, marketingu etj. Ambienti eshte bosh. Cmimi : 500 Euro/muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 541
 • Cmimi: 500€
 • Siperfaqe: 54.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: TIRANA E RE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array