Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Nene Tereza:

Tirana - Tirana - Shkolla e Bashkuar
72 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament kleringu ne nje kompleks rezidencial,zona e Spitalit “Nene Tereza” Sipërfaqja totale e apartamentit eshte 97 m2, kati i 7 banimit,Orientim nga dielli. Organizimi: Ambjent ndenie+ gatim, 2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon me dalje nga kuzhina. Ndërtim i ri super cilësor : Sistem Kapote,Ventilim,Izolim akustik, 2 ashensore, park per femijet dhe te rriturit. Çmimi: 72.500 Euro. Aktualisht ne faze karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 540
 • Cmimi: 72 500€
 • Siperfaqe: 97.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Spitali Nene Tereza
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array