Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 2+1,tek Pallati me Shigjeta:

Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta
87 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament i ri 2+1, tek Pallati me Shigjeta. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaj dhe organizohet si ne vijim: Sallon ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi,1 tualet, koridor i madh ,dhome garderobe. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2,katin 9 banimit me ashensor. Punime cilisore,gips,tavane te varur. Cmimi: 87.000 Euro. Me hipoteke!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 517
 • Cmimi: 87 000€
 • Siperfaqe: 100.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Pallati me Shigjeta
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array