Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament luksi 2+1,Square 21:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
122 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Square 21 te kompanise prestigjoze ARLIS NDERTIM. Sipërfaqja e apartamentit: 125 m2, Kati 7, kubature e rregullt. Organizimi: salloni ndenies& kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, 1 Ballkon. Cilesime te tjera: Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient ,vetrata plastike dopio xham te mbushura me gaz argon. Fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin ,sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg. Me pamje brenda kompleksit, por edhe nga rruga kryesore. Cmimi: 122.000 Eur Ne faze perfundimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 503
 • Cmimi: 122 000€
 • Siperfaqe: 125.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: SQUARE 21
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array