Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,brenda Unazes:

Tirana - Tirana - Selvia
110 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe totale 93 m2 ne nje pallat ri brenda Unazes. Eshte I organizuar në një sallon+ ambient gatimi,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 2,me rifinitura shumë cilësore! Vendndodhja e pallatit në një nga zonat më të frekuentuara dhe strategjike të Tiranës, shumë afër qendrës, në Rrugen “Siri Kodra” Është i gjithi I veshur me tulle te plotë nga jashtë, dritaret me dopio xham, Pjesa perendimore e tij do të jetë me fasadë të ventiluar dhe pjesa tjetër me sistem kapote. Cmimi: 110.000 Euro. Ne faze perfundimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 499
 • Cmimi: 110 000€
 • Siperfaqe: 93.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: SIRI KODRA
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array