Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1 luksoze,Pazari I Ri:

Tirana - Tirana - Pazari I ri
166 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Sip totale 128 m2,ndodhet ne katin e 5- te banim te nje ndertimi te ri cilesor. Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane. Cmimi: 166.000 Euro. Eshte ne faze ndertimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 429
 • Cmimi: 166 000€
 • Siperfaqe: 128.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Pazari I Ri
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array