Cmimi: Nga Tek

Shitet 2+1,Rezidenca Fiore di Bosco:

Tirana - Tirana - Don Bosko
81 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1, me sipërfaqe 96 m2, orientimi lindje/perëndim, kati i 7 I banimit. Perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo dhe 1 ballkon me dalje nga kuzhina. Punime cilesore ne cdo aspekt te kompleksit. Cmimi: 81.500 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 407
 • Cmimi: 81 000€
 • Siperfaqe: 96.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Fiore di Bosco
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array