Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 2kateshe, San Pietro Resort:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
189 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" . San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. Vilat eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. Siperfaqja e viles eshte 120 m2,Sip. e katit perdhe eshte 50.67 m2,Sip. katit te pare eshte 69.23 m2; Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 sallon te mrekullueshem, me 1 tualet dhe i arreduar me nje super kombinim te ngjyrave. Kati i pare perfshin 2 dhoma gjumi, me një verandë të bukur dhe 1 tualet. Cmimi : 189.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 388
  • Cmimi: 189 000€
  • Siperfaqe: 120.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Gjiri Lalzit
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array