Cmimi: Nga Tek

Shitet apartament 1+1, Rotondo:

Tirana - Tirana - Unaza e re
39 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te me 1 dhoma gjumi, dhome ndenieje + ngrenieje, tualet. Hapesira te bollshme brenda nje planimetrite miremenduar dhe bashkohore. Oborr i gjelberuar, komoditet ajer te paster dhe gjithcka qe keni nevoj per veten dhe familjen tuaj. Cmimi : 39.000 Euro. Garazhd: 9.000 Euro extra.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 366
 • Cmimi: 39 000€
 • Siperfaqe: 62.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Unaze e Re
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array