Cmimi: Nga Tek

Shitet hyrje 2+1,Rezidenca ALBA:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
150 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes ,me dalje ne ballkon tualet me dritare, orientim nga 3 anet e diellit ( lindje -jug-veri), ndodhet ne katin e 2 . Apartamenti ka siperfaqe 156 m² dhe ka punime super cilesore ne cdo pjese te tij. Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit. Cmimi : 150.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 343
 • Cmimi: 150 000€
 • Siperfaqe: 156.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Ish Parku i Autobusave
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array