Cmimi: Nga Tek

Shitet Apart 2+1, GOLDEN PARK:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
82 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament cilesor 2+1, kompleksi TIRANA GOLDEN PARK, perballe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti me nje siperfaqe 116 m2, ndodhet ne katin e 5-te kompleksit. Ambjenti eshte I bollshem dhe perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon I madh. Aparatmenti eshte I sapoperfunduar me punime cilesore,orientim nga dielli. Cmimi: 82.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 341
 • Cmimi: 82 000€
 • Siperfaqe: 116.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: TIRANA GOLDEN PARK
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array