Cmimi: Nga Tek

Shitet vile luksi tek TEG:

Tirana - Tirana - TEG
580 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Vila eshte ne strukture 4-kateshe. Kati -1 ka nje siperfaqe 104.97 m² – 2 vende parkimi garazhd +1 dhome larje – tharje. Kati 0 ka nje siperfaqe 94.6 m² – 1 dhome ndenjie + 1 kuzhine +1 tualet + ballkon. Kati 1 ka nje siperfae 94.6 m² – 3 dhoma gjumi + 1 tualet + 2 ballkone. Kati nencati ka siperfaqe banimi 44.3 m² dhe verande 42.82 m² – 1 dhome gjumi +1 tualet + 1 verande. Siperfaqja totale e trualli eshte 444.27 m². Njolla e ndertese eshte 94.6 m². Oborri ka nje siperfaqe prej 349.67 m².

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 274
  • Cmimi: 580 000€
  • Siperfaqe: 440.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Teg
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array