Cmimi: Nga Tek

Ambient me Qira ,Condor Center:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
550€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet ambient biznesi me qira, me siperfaqe prej 110 m2. Ambienti ndodhet ne Condor Center, ne katin e 2. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Cmimi 550 euro/muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 222
 • Cmimi: 550€
 • Siperfaqe: 110.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet:
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rruga e Kavajes
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array