Cmimi: Nga Tek

Shitet Biznes zgare:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
462 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet gjysma (1/2) e pronësisë bar-restorant (Zgarë) në zonen e ish parkut, ambienti është në gjendje pune prej vitesh dhe funksionon si Restorant-Zgare dhe aktualisht me qera me çmim 2,000 Euro/muaj. Organizohet në 2 kat ku secili kat ka 66 m² X 2 dhe nga kjo shitet vetem gjysma e pronësisë. Me dokumentacion te rregullt pronesie.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 193
  • Cmimi: 462 000€
  • Siperfaqe: 132.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2: 3.500 Eur/€
  • Adrese: Rruga e Kavajes
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array