Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1, tek River Rezidence:

Tirana - Tirana - Teodor Keko
105 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt ne Astir, tek River Residence. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka siperfaqe totale 105.5 m2 nga ku 92.7m2 eshte siperfaqe neto dhe organizohet ne korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me kuzhinen e vecuar dhe me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me garderobe me vete dhe tualet te dedikuar me dritare, dhoma e femijeve dhe nje tjeter tualet kryesor. River Residence përcjell erën e re të stilit urban të jetesës në kryeqytet. Konceptuar si një qendër e re multifunksionale, River Residence do të jetë në shërbim jo vetëm të banorëve të rezidencës, por edhe të gjithë komunitetit përreth. Kjo e bën River Residence vendin e duhur për biznesin tuaj. Arkitektura e projektit me në qendër harqet e mëdha janë një zgjedhje jo vetëm estetike por gjithashtu e shndërrojnë këtë projekt në një simbol për zonën dhe qytetin. Shkrirja perfekte midis hapësirave rezidenciale, atyre të shërbimit dhe rekreative me gjelbërim i shtojnë vlerë projektit duke ofruar zgjidhjen optimale për çdokënd. Kemi zgjedhur të aplikojmë sistemet më të avancuara që respektojnë parametrat më të mirë teknikë, për të ofruar shtëpi komode, me hapësira dhe kosto minimale mirëmbajtje. • Siguri dhe qëndrueshmëri • Termo-izolim të plotë • Zë-izolim të plotë • Kosto minimale përdorimi e mirëmbajtje • Zero aroma të padëshiruara. Ndertimi eshte ne fazen perfundimin te ndarjes me tulle. Cmimi:105.500 Euro Post parkimi ne katin -2 Extra 13.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1638
 • Cmimi: 105 500€
 • Siperfaqe: 105.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Unaza e Re,Teodor Keko
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array