Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,Tregu Elektrik:

Tirana - Tirana - Tregu Elektrik
130 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 + Garazhd ne nje ndertim te ri te vitit 2022 i ndodhur ne zonen e Ish Tregut Elektrik. Siperfaqe totale eshte 92 m2. Objekti eshte aktualisht ne faze tulle dhe punimet priten te perfundojne ne shkurt te 2023. Objekti eshte i konceptuar si nje godine multifunksionale 6 kateshe , me fasade te ventiluar dhe izolim termik dhe akustik. Ne fazen qe eshte aktualisht mund te behen edhe riorganizime te ndarjeve te brendshme ne apartament. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te banim, dhe ka orientim jug-perendim. Se bashku me apartamentin vjen ne shitje edhe nje garazh i mbyllur i pozicionuar ne katin -2 me kapacitet per 2 makina. Cmimi:130.000 Euro Garazhd :30.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1634
 • Cmimi: 130 000€
 • Siperfaqe: 92.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: TREGU ELEKTRIK
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array