Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament modern 1+1, Sauk:

Tirana - Tirana - Sauk
101 600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Rezidenca "Porta Tirana e Re" ofron ambiente private dhe familjare larg nga zhurmat e jetes se vrullshme te kryeqytetit ne Sauk,afer TEG-ut. Eshte pjese e nje kompleksi i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Ne kete kompleks disponojme apartament 2+1+2 per shitje. Informacione mbi apartamentin : • Sipërfaqja 85 m2 • Kati 4 banim. Organizimi : • Ambient ndenjie. • Ambient gatimi. • 1 Dhome gjumi. • 1 Tualet. • 2 Ballkone. Detaje të tjera : • Planimetri e rregullt. • Punime cilesore. • Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, si edhe ka infrastrukturë moderne. • Momentalisht kompleksi eshte ne ndertim,faze tulle. Cmimi:101.600 Eur

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1615
 • Cmimi: 101 600€
 • Siperfaqe: 85.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Sauk
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array