Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1 ,tek Ish Parku:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1 qe ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes tek ish Parku. Godine banimi dhe sherbimesh 10 kate, me 4 kate nentoke. Apartamenti dhe eshte i orientuar nga dielli. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 2 tualete dhe 1 ballkon. Siperfaqja totale e tij eshte 104.5 m2. Cdo kat eshte i pajisur me ashensore. Izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim, fasade e ventiluar etj. Cmimi:1300 Euro/m2 Ne faze karabina aktualisht!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1613
 • Cmimi: 1€
 • Siperfaqe: 105.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ISH PARKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array