Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke Are 3000 m2, Berzhite:

Tirana - Tirana - Berzhite
255 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke ne zonen e Berzhites me siperfaqe 3000 m2. Toka eshte ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan prane Palma Noves. Toka eshte brenda vijes se verdhe dhe lejohen ndertimet deri ne 3 kate. Cmimi :255.000 Euro Disponon certifikate pronesie.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1579
  • Cmimi: 255 000€
  • Siperfaqe: 3 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: BERZHITE
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array