Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3+1,Twister Palace:

Tirana - Tirana - Don Bosko
136 800€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament i ri në shitje 3+1 në një pallat të ri tepër cilësor ne Don Bosco,shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës. Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti ofron cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme. Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe totale 113.5 m2 ,me orientimin perendim. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne. Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Cmimi:136.800 Euro Ne faze ndertimi,karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1575
 • Cmimi: 136 800€
 • Siperfaqe: 114.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Don Bosco
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array