Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 kateshe,Turquoise Marina:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
700 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 3 kateshe Individuale tek rezidenca MARINA TORQUISE,ndodhet Gjiri i i Lalezit. • Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. • Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Kemi perzgjedhur t’i përshtatemi kërkesave të çdo klienti duke ofruar tipologji apartamentesh, nga ato më të voglat deri te vilat, të gjitha me hyrje individuale. Projekti është konceptuar në një mënyrë të tillë që ta gjejë veten, dhe një çift i ri, edhe një familje e madhe. Në kompleks do të gjeni hapësirën e dedikuar e cila do të krijojë përputhshmëri me kërkesën tuaj. • Vila T1 Kjo vilë ka sipërfaqe fizike 261.7 m2, e cila organizohet në ambientin e ngrënies, këndin e gatimit & kuzhinë, të dyja të aksesueshme me verandën. Në të njëjtin kat kemi një tualet dhe një dhomë gjumi. Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, ajo matrimoniale me dalje në verandë; dhomat e gjumit të fëmijëve dhe një tualet. Kati nëntokë i kësaj vile mund të shfrytezohet si ambjent Teknik. • Specifikime teknike: • Sipërfaqe e brendshme…………………………….. 261 m² • Sipërfaqe e përbashkët…………………………….. 4.41 m² • Sipërfaqe verande……………………………………. 87.64 m² • Sipërfaqe oborri……………………………………....642 m² • Sipërfaqe nëntoka…………………………………… 130.71 m² Cmimi:700.000 Euro Ne faze karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1560
  • Cmimi: 700 000€
  • Siperfaqe: 771.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Gjiri i Lalzit
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array