Cmimi: Nga Tek

Apartament luksoz 3+1,tek Ish Blloku:

Tirana - Tirana - Blloku
1 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament luksoz 3+1+2, per qira ne zonen e ish Bllokut,Rr:Ismail Qemali. Siperfaqe totale eshte 134 m2, kati 6, me ashensor. Hyrje me hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. totalisht i investuar dhe rikonstruktuar me materiale cilesore. dyer druri, dritare duralumin dopio xham, parket. ndricim i varur dhe me spote.orientim shume i mre,pamje nga dielli. eshte i pershtatshem per zyre ose banim, nese jepet per banim mobilohet. Cmimi :1500 Euro/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1527
 • Cmimi: 1 500€
 • Siperfaqe: 134.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ISH BLLOKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array