Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke 17.000 m2, Ishull-Shengjin:

Lezhe - Lezhe
255 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke are me siperfaqe 17.000 m2, ne zonen e Ishull-Shengjin,Lezhe. Eshte e pershtatshme per te ndertuar vila banimi,komplekse ,aktivitet biznesi te ndryshme etj. Njeren ane ka Lumin Drin,ana tjeter Lagunen e Kune-Vainit dhe ndodhet ne nje vend shume te qete, me natyre fantastike shume bregut te detit. -Lartësia në Kate 2.5 mt -Lartësia në Metra 9.5 mt -PDV Leje Zhvillimi Cmimi okazion :255.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1498
  • Cmimi: 255 000€
  • Siperfaqe: 17 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: ISHULL SHENGJIN
  • Qytet: Lezhe
  • Zone: Array