Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke Are 3800 m2,ne Vaqarr:

Tirana - Tirana - Kombinat
152 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Toke are ne Damjan,Vaqarr zona e Kombinatit . Siperfaqe totale eshte 3800 m2,buze rruges kryesore. Forme dhe reliev i rregullt E favorshme per zhvillim biznesi kapanone ose banim. Cmimi:152.000 Euro Me Hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1460
  • Cmimi: 152 000€
  • Siperfaqe: 3 800.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: VAQARR
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array