Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke 24.000 m2, Vile-Bashtove:

Durres - Durres
1€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet toke are tek Rruga e Plazhit,ne Vile-Bashtove,Kavaje. Siperfaqja totale eshte 24.000 m2. Zona eshte e banueshme dhe shume e qete. Cmim:Sipas kerkeses. Toka disponon te gjitha dokumentacionet perkatese per ndertim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1458
  • Cmimi: 1€
  • Siperfaqe: 24 000.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: VILE BASHTOVE
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array