Cmimi: Nga Tek

Zyre Biznesi me qira, 53 m2:

Tirana - Tirana - Qender
600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera zyre moderne ne qender te Tiranes, me sip. 53 m2. Kati 9. Cmimi: 600 Euro/muaj. Perfshihen ne kete cmim : mirembatje ashensori dhe sherbim roje te godines 24 ore, mbikqyrje me kamera te godines. mirembajtje e paisjeve te ndryshme ( kondicionere, ndricim, sanitare, sherbim recepsioni, pastrimi i ambjenteve te perbashketa,furnizimi me uje ).

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 145
 • Cmimi: 600€
 • Siperfaqe: 53.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet:
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Sheshi Skenderbej, Murat Toptani
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array