Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje rezidenciale 2+1,Kashar:

Tirana - Tirana - Bulevardi Kashar
76 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament rezidencial 2+1,ne nje nga zonat me te kerkuara te Kryeqytetit se fundmi,te Bulevardi Yzberisht-Kashar. Siperfaqja totale eshte 99 m2. Orientimi jug-perendim,kubature shume e rregullt Mundesi per post parkimi brenda nderteses Organizimi i apartamentit:Ambient ndenjieje dhe ambient gatimi i bollshem, 2 dhoma gjumi,1 tualet,korridor lidhes midis ambienteve,1 ballkon. I konceptuar per te qene ndertim i nje trendi modern dhe bashkekohor . Pozicionimi i tij ofron qetesi dhe krijon lehtesi me kopeshte ,shkolla ,qendra spitalore,qendra tregetare,orientimi jug-lindje . Duke qene ne faze ndertimi krijon mundesi per organizim te pershtatur me kerkesen e klientit. Izolim termik,Izolim akustik,sisteme ventilimi cilesor. Cmimi: 76.000 Euro Ne faze karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1394
 • Cmimi: 76 000€
 • Siperfaqe: 99.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: KASHAR
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array