Cmimi: Nga Tek

Magazine me qera 1200 m2,Siri Kodra:

Tirana - Tirana
2 400€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepen me qera 2 ambiente per magazina,tek blloku i Magazinave tek Siri Kodra. Kati i pare me siperfaqe 600 m2 dhe kati i dyte me siperfaqe 600 m2, ne ndertese te restauruar. Ambientet jane te oranizuara nga nje open space, ambient per zyra, 3 tualete. Eshte e pajisur me ashensor, ka linje 3 fazore dhe ka akses trajleri. Ambjentet mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si fasoneri apo edhe magazinim. Cmimi:2400 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1277
  • Cmimi: 2 400€
  • Siperfaqe: 1 200.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: SIRI KODRA,ISH FRIGORIFERI
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array