Cmimi: Nga Tek

Zyra me qera 200 m2,tek Vasil Shanto:

Tirana - Tirana - Vasil Shanto
1 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Ambjent biznesi (zyra) sip 200 m²,Kati i 2 ne pallat te ri. Disponon aspirim dhe kondicionim qendror, me fasade xhami tripleks, me parket cilesor, termoizolim, 4 tualete te kompletuara ne menyre bashkekohore. Punimet jane te sapo perfunduara. Eshte i pershtatshem çdo lloj biznesi. Cmimi:1200 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1236
 • Cmimi: 1 200€
 • Siperfaqe: 200.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 4
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Vasil Shanto
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array