Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Mangalem 21:

Tirana - Tirana - Alidemi
75 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament modern 2+1 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime. Sip totale eshte 105 m2,ne katin e 2- te banimit,me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar sallon bashke me guzhinen,2 dhoma gjumi,1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi:75.500 Eur Me hipoteke te rregullt! Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1234
 • Cmimi: 75 500€
 • Siperfaqe: 105.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: MANGALEM REZIDENCE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array