Cmimi: Nga Tek

ZYRE BIZNESI ME QERA,19 M2:

Tirana - Tirana - Qender
210€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jap me qira ambient zyre, prane rruges Murat Toptani. Ambienti ka siperfaqe prej 19 m2 dhe cmim prej 210 Eur/ muaji pa TVSH. Ky eshte ambienti i fundit i lire ne godine, eshte nje zyre "Corner Office" ne katin 8.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 124
 • Cmimi: 210€
 • Siperfaqe: 19.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 8
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rruga Murat Toptani
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array