Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 4-kateshe cilesore,ne Sauk:

Tirana - Tirana - Sauk
550 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 4-kateshe ne zonen e Saukut ,prane Pallatit Brigadave. Vila eshte e organizuar ne 4 kate. Siperfaqja e ndertimit eshte 550 m2 se bashku me 150 m2 garazhd dhe 300 m2 pjesa e oborrit. Kati 0 eshte i perbere nga 8 ambjente garazhdi. Kati 1 dhe 2 ka secili 4 dhoma gjumi ,nga 1 sallon, 3 tualete dhe 3 ballkone. Kati i 3 dhe i fundit eshte i perbere nga nje hapesire e madhe boshe. Vila ka ashensor dhe eshte ideale per rezidence. Cmimi :550 000 Euro Me dokumentacion te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1219
  • Cmimi: 550 000€
  • Siperfaqe: 550.00 m²
  • Dhoma gjumi: 8
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Sauk
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array