Cmimi: Nga Tek

Apartament me qera 2+1 ,21 Dhjetori:

Tirana - Tirana - 21 dhjetori
550€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera Apartament luksi 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati teper cilesor. Sip totale eshte 93.5 m2. Organizimi: Sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon Apartamenti eshte i shtruar me parket,ka orientim jug dhe perendim duke mundesuar diell dhe ndricim nayral ne pjesen me te madhe te dites. Eshte i pershtatshem per klinike dentare,zyra,call center etj. Cmimi: 550 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1214
  • Cmimi: 550€
  • Siperfaqe: 93.00 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: 21 DHJETORI
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array